Depilacja Mężczyzn Wrocław

  1. Home
  2. /
  3. MĘSKA DEPILACJA WOSKIEM
Męska depilacja woskiem

Depilacja Mężczyzn Wrocław

NOWA EKSKLUZYWNA USŁUGA W SALONIE  „PREMIUM VAX MEN

Jako pierwszy we Wrocławiu salon fryzjerski dla mężczyzn/ barber shop na Muchoborze Małym, wdrożyliśmy usługę woskowania na jednej wizycie, po strzyżeniu włosów. Oczywiście możesz się umówić wyłącznie na tę usługę również bez strzyżenia włosów.
Wszyscy pracownicy zostali przeszkoleni do wykonywania tego zabiegu, a że jesteśmy wykwalifikowanymi rzemieślnikami fryzjerstwa męskiego, znamy się na włosach chcianych, jak i niechcianych przez klienta.

Jest to unikatowy zabieg, umożliwiający delikatną depilację nosa, uszu i brwi.
Carmelowy Vax to jedyny w swoim rodzaju wosk, przeznaczony dla Ciebie!

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz bardziej dbają o swój wygląd. W odpowiedzi na liczne zapytania oraz po wielu konsultacjach i szkoleniu, wprowadziliśmy specjalnie dla Was Panowie, długo wyczekiwaną DEPILACJĘ MĘSKĄ – PREMIUM VAX MEN w BARBER ACADEMY na jednej wizycie.

Aby ograniczyć Wasz czas, jak też mieć alternatywę do podcinania włosów maszynką, trymerem, golarką, włosów rosnących w uszach, nosie i zrastających się w jedną brew. Coraz częściej panowie decydują się na zabiegi, które dają możliwości komfortu i dobrego samopoczucia.
Do niedawna depilacja kojarzyła się z czymś mało męskim, ale teraz okazało się, że to jest strzał w dziesiątkę i tego mężczyźni potrzebowali.
Depilacja mężczyzn związana jest nie tylko z efektem wizualnym, ale również wygodą. Wielu panom owłosienie w uszach, nosie sprawia dyskomfort, gdyż dbają o estetykę wizerunkową.

Zdecydowanie sprawi, że dokuczliwe owłosienie w niechcianych miejscach zostanie usunięte. Poczujesz się zadbany jeszcze bardziej niż jesteś.

Mężczyźni depilują się w Barber Academy!

Depilacja Mężczyzn

Najczęściej zadawane pytania

Choć dla większości wizyta w salonie fryzjerskim to przycięcie niechcianych włosów przez barbera to był standard w naszym salonie, a obecnie jest wybór. To Ty decydujesz jaką formę pozbycia się włosów wybierzesz. Maszynka, trymer, a może wosk? Depilacja woskiem to szybka i skuteczna technika usuwania zbędnego owłosienia na uszach, w nosie jak i niechcianej monobrwi. Nasz miękki, pachnący karmelem ciepły wosk usuwa włos wraz z cebulką, zapewniając długotrwały efekt. Regularna depilacja woskiem sprawia, że włoski odrastają wolniej, są słabsze i delikatniejsze.

Zabieg depilacji woskiem należy powtarzać co 3–4 tygodnie lub w zależności od wzrostu tempa włosa częściej lub rzadziej, sam zobaczysz kiedy zajdzie potrzeba na pozbycie się owłosienia.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka bez efektu pieczenia i swędzenia. Efekt ten utrzymuje się przez 3 do nawet 5 tygodni, w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosa.

Depilacja PREMIUM VAX MEN – TO REWELACYJNY ZABIEG DLA KAŻDEGO ZADBANEGO MĘŻCZYZNY

Wosk rozgrzany do temperatury 37–38°C nakładamy szpatułką na depilowany obszar na twarzy, otwiera to pory i włosy zatapiają się w wosku. Fryzjer energicznym ruchem zrywa wosk z włosami. Depilacja jest delikatna i mniej bolesna dla skóry niż wosk twardy.

Męska depilacja woskiem.
Jest to zabieg usuwania zbędnego owłosienia przy użyciu rozgrzanego wosku u mężczyzn.

Pierwszym etapem zabiegu jest odpowiednie przygotowanie skóry przez Barbera oczyszczenie i dezynfekcja. Następnie na miejsce zabiegowe nakładany zostaje rozgrzany wosk i owłosienie jest usuwane przy użyciu szpatułek, które są jednorazowe, do każdego obszaru depilacji jest nowa szpatułka, Miejsce depilowane zostaje dezynfekowane i nałożony specjalny krem regenerujący i rewitalizujący naskórek po zabiegu. Zabieg jest higieniczny, pracujemy w rękawiczkach.

Mężczyźni depilują się w Barber Academy!

Przeciwwskazania do zabiegu:

Zalecenia po zabiegu