nasz zespół

  1. Home
  2. /
  3. Zespół

Barber Academy to firma rodzinna, prowadzona przez założycieli: Ewę i Grzegorza, którzy z barberingiem są związani od kilku dekad.

Za cel postawili sobie stworzenie zgranego zespołu zdolnych barberów oddanych swojej pracy, by zapewnić doskonałą atmosferę klientom odwiedzających ich Akademię z najnowocześniejszymi usługami dla mężczyzn. Współpracują z fryzjerami męskimi i ze specjalistami branżowymi z kraju i zza granicy.

Ewa to mistrz i technik fryzjerstwa, instruktorka, rzemieślniczka oraz egzaminatorka w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej, współzałożycielka BARBER ACADEMY. Pełna energii, kreatywna i ambitna, podążająca za zmiennymi trendów, technik czy sprzętów, które była i jest w stanie obserwować. Kolejnym jej atutem jest 30-letnie doświadczenie w fryzjerstwie męskim/ barberingu. Można byłoby zaryzykować stwierdzenie, że w branży już widziała wszystko, a mimo to wciąż znajduje czas na samorozwój. Najwyższa klasa fryzjerstwa i jego promowanie, poprzez rozwój fundamentalnych i kreatywnych umiejętności dla miłośników strzyżeń męskich. Barbering zna od „podszewki”. Specjalizuje się we fryzjerstwie męskim, długich włosach, kręconych włosach – strzyże nożem chińskim, wykonuje REPIGMENTACJĘ AMERICAN CREW. Świetnie doradza w pielęgnacji domowej.

Dawid to specjalista strzyżeń męskich i dbania o męski zarost. Stawia na rozwój, a swoją pracę wykonuje precyzyjnie. Wyjątkowe zdolności interpersonalne i solidne podstawy rzemiosła pozwalają mu na doskonały kontakt z klientem, co przekłada się na osiąganie satysfakcjonujących efektów.

Szkoli również z zakresu barberingu. Prowadzi pokazy strzyżenia, golenia oraz depilacji męskiej podczas kursów i lekcji pokazowych dla szkół / młodzieży w Barber Academy.

 

 

Anna – spokojna i wyważona w pracy, zawsze skupiona na detalach. Barbering to jej mocna strona. Dzięki długoletniemu doświadczeniu określa siebie jako osobę, która posiada dużą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Tak zwana stara szkoła strzyżenia męskiego pozwala jej w codziennej pracy osiągać maksimum perfekcji. Kocha to, co robi, a fryzjerstwo daje jej energię i motywację do przekraczania kolejnych etapów swojej twórczej pracy.

Asystuje podczas szkoleń barberskich w Barber Academy – nikt tak jak ona nie pomoże kursantowi w opanowaniu nowych umiejętności barberskich – dla niej dzielenie się wiedzą to pasja.

 

Wszelkie nowości na świecie zaraz znajdują miejsce w Barber Academy. Grzegorz, to współwłaściciel, wdrażający innowacyjne pomysły i projekty w Academy.

Zapraszamy!
Ewa Wolaniuk-Kloc wraz z Zespołem