nasz zespół

  1. Home
  2. /
  3. Zespół

Barber Academy to firma rodzinna, prowadzona przez założycieli: Ewę i Grzegorza, którzy z barberingiem są związani od kilku dekad.

Za cel postawili sobie stworzenie zgranego zespołu zdolnych barberów oddanych swojej pracy, by zapewnić doskonałą atmosferę klientom odwiedzających ich Akademię z najnowocześniejszymi usługami dla mężczyzn. Współpracują z fryzjerami męskimi i ze specjalistami branżowymi z kraju i zza granicy.

Ewa to mistrz i technik fryzjerstwa, instruktorka, rzemieślniczka oraz egzaminatorka w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej, współzałożycielka BARBER ACADEMY. Pełna energii, kreatywna i ambitna, podążająca za zmiennymi trendów, technik czy sprzętów, które była i jest w stanie obserwować. Kolejnym jej atutem jest 30-letnie doświadczenie w fryzjerstwie męskim/ barberingu. Można byłoby zaryzykować stwierdzenie, że w branży już widziała wszystko, a mimo to wciąż znajduje czas na samorozwój. Najwyższa klasa fryzjerstwa i jego promowanie, poprzez rozwój fundamentalnych i kreatywnych umiejętności dla miłośników strzyżeń męskich. Barbering zna od „podszewki”. Specjalizuje się we fryzjerstwie męskim, długich włosach, kręconych włosach – strzyże nożem chińskim, wykonuje REPIGMENTACJĘ AMERICAN CREW. Świetnie doradza w pielęgnacji domowej.

Wszelkie nowości na świecie zaraz znajdują miejsce w Barber Academy. Grzegorz, to współwłaściciel, wdrażający innowacyjne pomysły i projekty w Academy.

Zapraszamy!
Ewa Wolaniuk-Kloc wraz z Zespołem