Męskie SPA Wrocław

  1. Home
  2. /
  3. MĘSKIE SPA
meskie spa

MĘSKIE SPA Usługa PREMIUM VIP
Rytuał golenia brody i głowy na mokro, brzytwą na wymienne żyletki.

Golenie głowy i brody, to zabieg wykonywany przez barbera. To prawdziwie męski i relaksujący rytuał.

W naszej Akademii golimy tradycyjną metodą i w komfortowych warunkach.

Usiądziesz na bardzo wygodnym, rozkładanym do pozycji leżącej fotelu, a barber przystąpi do wykonania zabiegu.

Przed goleniem nałoży pre sheve Proraso – preparat zmiękczający zarost i wspaniały, gruby, biały „gorący ręcznik” frotte, który otworzy pory, co ułatwi podniesienie włosa i wykonanie golenia, nasączony wonnymi, 100% naturalnymi olejkami eterycznymi. Możesz sam dokonać wyboru przepięknego zapachu z naszej oferty, który w niezwykły sposób zrelaksuje Twoje ciało i skórę, gdyż wdychając go będziesz doznawał przyjemnej inhalacji.

Barber, pędzlem do golenia i kremem Proraso (dobierze rodzaj kremu), namydli twarz i wykona dwukrotnie golenie brzytwą.

Na koniec, dla zamknięcia porów, nałoży „mroźny ręcznik”, który załagodzi uczucie ogolonej twarzy, zostawiając przyjemne uczucie pozabiegowe.

Kolejnym krokiem jest użycie wody po goleniu Proraso, która odkazi skórę i nałożenie serum do brody, które nawilży i wygładzi skórę, oraz dodatkowo zadziała regenerująco i kojąco.

Męskie SPA Wrocław

Najczęściej zadawane pytania

Przy pierwszych goleniach brzytwą golimy jednokrotnie. Golenie dwukrotne odbywa się wtedy, jeśli barber uzna, że można golić dwukrotnie, bez szkody dla skóry i komfortu klienta. Usługa golenia twarzy i głowy, wykonana jest w sterylnych warunkach, wszystkiego używamy jednokrotnie – przy użyciu białych ręczników z nano srebrem, które zapakowane są w woreczki.

Pracujemy na włoskich kosmetykach Proraso. Oleje, jakich używamy, to w 100% naturalne olejki eteryczne. Zapachy do wyboru: lawendowy, pomarańczowy, z drzewa herbacianego, z drzewa różanego, cedrowy, rozmarynowy, szałwiowy, mandarynkowy, paczulowy, cyprysowy.

Barber dokona porady, jak zadbać o pielęgnację domową skóry.
Kosmetyki i przybory używane przy zabiegach, są dostępne u nas w sprzedaży. Usługa golenia twarzy nieco różni się o golenia głowy na mokro. Często wykonywane jest golenie trymerem włosów na głowie i golenie brzytwą jednokrotne.

Uwaga:

Przed zabiegiem poinformuj barbera o wszelkich problemach skórnych, uczuleniowych, branych lekach, np. lekach rozrzedzających krew.

Ty najlepiej znasz swoje ciało i skórę, dlatego powiedz nam o tym, co powinniśmy wiedzieć.
Brak informacji o przeciwwskazaniach nie obciąża barbera.