Odsiwianie włosów

  1. Home
  2. /
  3. REPIGMENTACJA WŁOSÓW
Odsiwianie włosów

Repigmentacja Włosów

„5 lat mniej w 5 minut” – ekskluzywny zabieg – metoda odsiwiania włosów, ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Jako pierwszy wrocławski salon fryzjerski dla mężczyzn od 2015 roku proponujemy odsiwianie – Repigmentację włosów rewolucyjną metodą, kosmetykami firmy American Crew.

Subtelnie wrócisz do swojego koloru włosów. Filozofia repigmentacji męskiej polega na tym, abyś delikatnie zmieniał swój wygląd, nie mając widocznych odrostów. Zobacz sam na zdjęciach na czym polega ten zabieg.
Repigmentacja kosmetykami AMERICAN CREW.

American Crew to marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która w ciągu zaledwie 20 lat przebojem zdobyła rynki 50 krajów świata. Na jej specyfikę i wyjątkowość wpływa fakt, że wszystkie produkty sygnowane logo American Crew, stworzone zostały z przeznaczeniem wyłącznie dla mężczyzn.

Linia kosmetyków American Crew Precision Blend służy do farbowania i melanżowania włosów siwych. Produkty te są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn i opracowane z myślą o specyficznych męskich potrzebach i oczekiwaniach. Farby Precision Blend nie powodują zmiany koloru włosa, lecz jedynie przywracają jego naturalny kolor, przy czym mogą być stosowane nie tylko do całkowitej koloryzacji, ale i do melanżu siwych włosów, nadając im zdrowy i naturalny wygląd.

Preparaty Precison Blend zawierają ethanolaminę zamiast amoniaku. Nie zawierają czerwonych ani miedzianych pigmentów. Repigmentacja jest bardzo subtelna i szybka: trwa jedynie 5 minut. Preparaty Precision Blend klasyfikowane są jako środki do koloryzacji półtrwałej o przedłużonym działaniu (spłukują się dopiero po około 24 myciach głowy szamponem, polecamy AMERICAN CREW Precision Blend Shampoo 250 ml), a sposób w jaki oddziaływają na włos zbliżony jest do koloryzacji ton w ton.
Linia Precision Blend jest dziś unikatowym rozwiązaniem w skali światowej.