AMERICAN CREW

  1. Home
  2. /
  3. AMERICAN CREW
American Crew

Nie trzeba jechać do Ameryki, żeby umyć głowę lub nałożyć pastę, pomadę lub puder do włosów. 

Wszystko to znajdziesz u nas, bo my spełniamy Twój amerykański sen. 

American Crew to jedna z bardziej znanych marek kosmetyków męskich do pielęgnacji włosów. To u nas doświadczysz profesjonalnego mycia skóry głowy i włosów, gdyż przed każdą usługą myjemy głowę klientom, a na życzenie również po usłudze. Dobierzemy stosowny szampon do Twoich potrzeb, użyjemy wspaniałej, nawilżającej i chłodzącej odżywki do włosów, która nieziemsko pachnie, cudownie nawilża i pięknie rewitalizuje skórę głowy i włosy. Oprócz szamponów i odżywki, American Crew posiada w swojej ofercie również serum do brody.

Doradzimy w pielęgnacji domowej, a zakupując u nas produkty American Crew możesz mieć ekskluzywne SPA DLA GŁOWY w zaciszu domowego ogniska, na co dzień. Współpracujemy z polskim dystrybutorem marki, produkty są z wiadomego źródła i w dobrych cenach.

Produkty dedykowane wyłącznie mężczyznom

To marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która w ciągu zaledwie 20 lat przebojem zdobyła rynki 50 krajów świata. Na jej specyfikę i wyjątkowość wpływa fakt, że wszystkie produkty sygnowane logo American Crew, stworzone zostały z przeznaczeniem wyłącznie dla mężczyzn.

American Crew to więcej niż tylko kolejna firma produkująca kosmetyki dla mężczyzn, czy kolejny dostawca zwykłych produktów. Powstanie American Crew, to punkt zwrotny w historii męskiego groomingu. To wiodąca, profesjonalna marka, stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach i stylistach, którzy znają się na jakości. Każde zdanie w ich historii odzwierciedla wielkie zaangażowanie w powstanie prawdziwego, męskiego imperium.

W 1994 roku stylista David Raccuglia założył markę American Crew. Wiedział, że męska pielęgnacja musi w końcu wejść na inny, wyższy poziom. Jego marzeniem było stworzenie marki kompletnej – takiej, która zadba o włosy, ciało, brodę i zapach każdego gentlemana. I tak oto, od ponad 28 lat, American Crew stoi na podium w klasyfikacji barberskich marek.

Poznaj American Crew

Założycielem marki jest utalentowany fryzjer, wybitny fotograf, przedsiębiorca, miłośnik dobrych kosmetyków — David Raccuglia. Jego fotografie to prawdziwe dzieła sztuki. David uważa, że w swoim życiu osiągnął wiele sukcesów, jednak dopiero stworzenie American Crew uważa za przełomowy moment w swoim życiu. Ta marka to spełnienie jego marzeń. Jest nie tylko właścicielem, ale również Dyrektorem kreatywnym oraz odpowiada za dział marketingu – poświęca cały swój czas, aby American Crew zachwycało mężczyzn na całym świecie jakością, składem, przeznaczeniem, zapachem. Dlaczego tak dobrze zna potrzeby fryzjerów? David uważa, że przede wszystkim jest fryzjerem z pasją, dopiero później fotografem oraz przedsiębiorcą.

“To był absolutny zaszczyt stworzyć markę, która przewodziła kategorii męskiej pielęgnacji podczas naszej 28-letniej podróży. Szczycimy się konsekwentnym wprowadzaniem innowacji, przewidywaniem trendów i rozwoju branży groomerskiej oraz tworzeniem produktów spełniających potrzeby wszystkich mężczyzn. Rdzeniem American Crew jest i zawsze będzie opieka nad mężczyznami i oferowanie im eksperckiej porady prosto z serca.” – mówi Raccuglia.

American Crew kieruje się hasłem „Tworzymy produkty, które tworzą mężczyznę.”

Celem marki jest dostarczenie facetom narzędzi, wiedzy, kosmetyków i produktów, aby uzyskać pożądany, zadbany wygląd i styl. Filozofia marki skierowana jest przede wszystkim dla Barberów. W ciągu ostatnich dwóch dekad American Crew stała się jedną z najbardziej popularnych marek fryzjerskich dla mężczyzn, nie tylko w Ameryce, ale także na całym świecie. Z biegiem czasu stała się wyznaczającą trendy marką lifestylową. Marka posiada produkty do stylizacji i pielęgnacji, do wszystkich rodzajów włosów, a także zapachy, kosmetyki do pielęgnacji zarostu, do golenia oraz bestsellerowy zestaw do repigmentacji siwych włosów”.