REUZEL

  1. Home
  2. /
  3. REUZEL

Druga marką jaką znajdziesz u nas w Barber Academy, jest REUZEL.
Wspaniałe produkty, które skradły nasze serce! Twoje też skradną, gdy zobaczysz, że jedna i ta sama fryzura może być wystylizowana zupełnie inaczej, gdy użyjesz różnych pomad lub past firmy REUZEL.
Chwyt, moc, połysk, mat…uff, jest tego trochę. Możesz żonglować fryzurami!

HISTORIA REUZEL

Historia marki Reuzel zaczyna się od dwóch fryzjerów mieszkających w Rotterdamie Leen i Bertus, którzy postanowili wyprodukować swoje kosmetyki. Rozpoczęli od „różowej świni” i tak z biegiem lat powstawały nowe „świnie” już nie tak tłuste, jak ta pierwsza – smalec. Twórcy marki, to miłośnicy rock and rolla, niestandardowej kultury i etyki klasy robotniczej w Holandii.

Marka oferuje szeroką gamę produktów do:

Pomady Reuzel sprzedawane są w stylowych, metalowych pojemnikach w różnych wersjach. Każda pomada, służy do innej stylizacji, ma różny chwyt na włosach, są wodne, tłuste, matowe, o różnej mocy, błysku i macie. Każda z nich pachnie przepięknie, a nakładając ją z rana Twoje włosy pachną aż do wieczora. Groomingi i toniki przygotowują i wspomagają Twoją codzienną pielęgnację i stylizację. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wymodelować włosy jak chcesz. Tu nie ma ograniczeń. Może zadziałać Twoja wyobraźnia.

Marka rozwija się i rozrasta swoje portfolio kosmetyków, co jest potencjałem zarówno do rozwoju, jak i korzystnego wyglądu mężczyzny. Uważamy ją za godną współpracy w renomowanych barber shopach.

Współpracujemy z Oficjalnym Dystrybutorem Marki w Polsce z Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów.